Неділя , 29.11.2020

У Тернополі COVID-19 виявили у працівника “Нової пошти” (ОНОВЛЕНО)

+6 хворих на COVID-19 у Тернополі станом на 10:00 4 травня. Загалом у місті 74 випадки.

COVID-19 виявили і підтвердили лабораторно за допомогою ПЛР-систем у тернополянина та двох дітей. Зараз вони на амбулаторному лікуванні.

Коронавірус підтвердили також у тернополянина, який перебував в інфекційному відділенні Тернопільської лікарні швидкої допомоги із підозрою.

COVID-19 підтвердили також у медичного працівника з Тернопільської обласної психоневрологічної лікарні.

Ще один випадок коронавірусу зареєстрували у Тернополі у працівника “Нової пошти”.

Загалом під початку епідемії коронавірусу підтвердили 74 випадки COVID-19 серед тернополян. 12 жителів Тернополя одужали.

У “Новій пошті” відреагували на інформацію про захворювання свого працівники і запевнили, що компанію забезпечить супровід його лікування через страхову компанію.

“У понеділок, 4 травня, працівник терміналу Нової пошти у Тернополі отримав позитивний результат ПЦР-тесту на коронавірусну інфекцію. Зауважимо, що співробітник знаходився з 18 до 21 квітня у відпустці. Вийшов на роботу 21 квітня, однак одразу взяв лікарняний, бо відчув погіршення стану.

Компанія має заздалегідь затверджений протокол реагування на такий випадок і вже почала діяти згідно нього. Зокрема, термінал і всі посилки та вантажі будуть продезінфіковані. Співробітники терміналу пройдуть тестування на коронавірус.

Нова пошта також бере на себе піклування про хворого співробітника та членів його родини, які проживають на одній території. Зокрема, компанія забезпечить супровід лікування через страхову компанію, а його родину безкоштовними ліками, продуктами харчування та товарами першої необхідності.

У квітні Нова пошта провела навчання на випадок зараження коронавірусом на одному з терміналів, це допомогло отримати налагоджену схему дій. Зараз компанія її оперативно застосовує, щоб клієнти не відчули ніяких складнощів у отриманні своїх посилок та вантажу, а співробітники були впевнені, що компанія про них подбає”. – йдеться у повідомленні прес-служби компанії “Нова пошта”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*