Четвер , 26.11.2020

На одній з центральних вулиць Тернополя змінять організацію дорожнього руху, щоб нарешті позбутися транспортного колапсу

«Зробили одну зі смуг на вулиці Шептицького» у Тернополі парковку для автомобілів», — так у соцмережі «Фейсбук» скаржаться місцеві мешканці на ситуацію, з якою безрезультатно борються у місті вже не перший рік.

Там також мало не щодня, а то й частіше, утворюються довжилезні затори, які створюють в місті транспортний колапс.

Проблему озвучили і під час останнього прямого ефіру, що його на своїй сторінці проводив очільник Тернополя Сергій Надал. За словами мера, тема ця справді болюча для багатьох і не нова.

«Насправді, про це вже десятки разів говорилося і представникам патрульної поліції, однак наразі питання досі не вирішене. Та зовсім скоро це зміниться», — зауважив Сергій Віталійович.

Він анонсував зміну організації дорожнього руху на вул. Шептицького, що допоможе вирішити проблему із «нелегальною парковкою» вздовж вулиці.

«Буде затверджено проект зміни організації дорожнього руху в цьому напрямку. Одна зі смуг буде для громадського транспорту, інша – для решти транспорту. Тож залишити там автомобіль обабіч дороги просто не буде де»,— відзначив міський голова Тернополя.

Джерело: “Тернополяни”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*