Субота , 05.12.2020

“Готуємося до найгіршого варіанту”: в Україні прогнозують погіршення ситуації щодо коронавірусу

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в Україні зростає захворюваність на коронавірус, на осінь система охорони здоров’я готуватиметься до “найгіршого варіанту”.

Про це він сказав в ефірі телеканалу “Україна 24”, передає УНІАН.

“У нас триває епідемія. По кількості захворювань у нас є зростання. І нам дуже потрібен контроль, контроль заради безпеки і здоров’я наших громадян. Розраховую, що депутати підтримають цей законопроект (про штрафи за неносіння масок – ред.). Якщо ми проаналізуємо, як у нас відбувався розвиток епідемії, то можемо побачити, що ми зафіксувалися на певному рівні 300-400 хворих, почали процес пом’якшення, прийшли до адаптивного карантину… Але деякі люди зрозуміли це як повний вихід з карантину – і останні 4 тижні ми спостерігаємо зростання”, – розповів міністр.

Степанов назвав регіони-лідери за поширенням коронавірусу – Львівська область, Закарпаття і Київ.
“Тому ми знаходимося в пандемії… Щодо того, до чого ми готуємося восени, звичайно, наше основне завдання – підготувати максимально систему охорони здоров’я. Ми завжди готуємося до найгіршого варіанту, щоб ми були здатні надавати медичну допомогу всім без виключення. За три місяці ми підготували систему, і зараз і по ефективності лікування, і по забезпеченості лікарень ми знаходимося в набагато кращих умовах, ніж це було три місяці тому”, – сказав він.
Як повідомляли раніше, головний санлікар Віктор Ляшко заявив, що реальна кількість хворих на коронавірус в Україні може досягати 150 тисяч, про що свідчать дані математичного моделювання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*