Субота , 24.10.2020

У Тернополі жінка народила дівчинку та одразу ж прирекла її на смерть (ВІДЕО)

У Тернополі жінка на дачах привела на світ дівчинку та дати їй можливість вирости не збиралася.

Новонароджену планувала покинути на тому ж місці. Статися непоправному завадили жителі обласного центру, які помітили породіллю. “Мама” від допомоги відмовлялася, швидку викликати не хотіла. Доправили до пологового “кукушку” силоміць, але звідти та втекла.

“Швидкою допомогою доставлена жінка у суботу вдосвіта. Народила вона на території дач, що на Київській. Люди помітили породіллю і викликали медиків. Вона ж цього збиратися не планувала і не хотіла. Абсолютно асоціальна людина, яку силоміць привезли у медичний заклад. Вона вже з порогу кричала, що їй та дитина не потрібна і навіщо її сюди привезли. Доторкнутися до себе не дала. Викликали поліцію, встановили особу і вона втекла. Як відомо, у жінки вже є діти, за попередньою інформацією їх шестеро, і ні однієї із них вона не виховувала.

Новонароджена дитинка залишилася. Вона цілком здорова, доношена, буде перебувати у нас кілька днів”, – каже заступник головного лікаря з дитинства і пологової допомоги Тернопільської клінічної міськох лікарні №2 Ольга Сидорчук.

 

Джерело: “ФМ”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*