Неділя , 02.10.2022

Комфортні можливості сучасних шлагбаумів

Автоматичний шлагбаум – це популярний, зручний та надійний спосіб контролю проїздів, в яких ширина не перевищує 6 метрів.

Якщо при виготовленні використовувалися високоякісні матеріали і був професійно виконаний монтаж шлагбаума – такий варіант стане оптимальним рішенням автоматизації проїзду навіть з високою інтенсивністю використання.

Щоб гарантувати необхідний рівень безпеки та функціональності, необхідно ретельно підійти до вибору шлагбауму з автоматикою. Не варто також забувати і про зручність в експлуатації та надійність, довговічність використання.

Доволі популярним варіантом на сьогоднішній час є шлагбаум від An Motors. Є декілька популярних універсальних моделей, зокрема ASB6000, що володіє наступними характеристиками:

 • Придатність для проїздів з високою інтенсивністю використання шириною 3-6 м
 • Розблокування вручну (у випадку вимкнення електропостачання)
 • Можливість облаштування блоку зовнішнього управління (наприклад із посту охорони)
 • Функція самоблокування для запобігання несанкціонованого впливу
 • Амортизирующий демпфер на рейці шлагбаума для запобіганню ушкодження
 • Можливість настройки часового проміжку перед автоматичним закриттям, щоб не було необхідності подавати команду вручну кожного разу.

До того ж, ціна на автоматичний шлагбаум такого виду є доволі прийнятною, особливо враховуючи, що усі рухомі елементи всередині конструкції виготовляються зі сталі для покращення показників експлуатації. Пропонується для вибору і різні довжини стріл: прямокутні з довжиною 4,3 м; 5,3 м; 6,3 м, та кругла з довжиною 6,3 м. Також, вбудований мотор-редуктор має доволі високу потужність.

Отримати додаткову інформацію та консультацію щодо особливостей та установки шлагбаумів An-Motors можна за посиланням https://rvcompany.in.ua/avtomatika/shlahbaumy/ на сайті Ролетно-воротної компанії (Тернопіль).

Доволі практичним та стильним варіантом є автоматичні шлагбауми від бренду Comunello для обмежень проїздів у 4-6 м ширини. У марки є різні види шлагбаумів, зокрема модель Limit Comunello має низку переваг для легкого та комфортного використання шлагбаума з довжиною стріли у 4 або 6 м:

 • Просте та індивідуальне налаштування пультів дистанційного програмування
 • Можливість зміна напрямку руху стріли за допомогою мікроперемикача
 • Автоматична зупинка руху при ударі
 • Додаткову видимість в темну пору доби забезпечує джерело світла – воно є вбудованим в тумбу та, окрім практичної сторони, додає естетичну привабливість конструкції
 • Металеві деталі разом з алюмінієвим моторедуктором забезпечують високу продуктивність.

Це є доволі потужний шлагбаум, який підійде і для житлових, і для промислових об’єктів, і для території спільного використання. Оскільки такого роду варіант є висококласним та багатофункціональним товаром, ціна на шлагбаум буде вище середньої. Однак, це цілком виправдане практичною електронікою, а також легкими, але водночас, міцними стрілами та балансувальними пружинами – https://rvcompany.in.ua/avtomatika/shlahbaumy/ .

One comment

 1. Автомтичні шлагбауми це супер, але нажаль не всюди встановлені. На мою думку для безпеки в кожний двір багатоповерхових будинків повинні бути шлагбауми

Leave a Reply

Your email address will not be published.