Неділя , 21.07.2024

На Тернопільщині 10 випускників здали ЗНО на 200 балів

Іще 5 випускників шкіл Тернопільщини отримали по 200 балів за результатами Зовнішнього незалежного оцінювання.

ЗНО на 200 балівПро на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила начальник управління освіти та науки Тернопільської ОДА Ольга Хома, передає Тернополіс.

У п’ятницю, 24 липня, Український центр оцінювання якості освіти оголосив результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури, іноземних мов, історії України та біології.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

За інформацією очільниці обласного управління освіти та науки Ольги Хоми, іще 5 випускників з Тернопільщини за результатами ЗНО отримали найвищий результат у 200 балів.

Найвищі результати були отримані:
англійська мова – м. Збараж,
історія України – ЗОШ 19, ЗОШ 3 та с. Новосілка Підгаєцького району,
біологія – с. Нове Село Підволочиського району.

Нагадаємо, за результатами ЗНО з математики та фізики, які були оголошені минулого тижня, 5 випускників з Тернопільщини отримали по 200 балів. Усі ці п’ятеро випускників із шкіл обласного центру.

Таким чином, наразі 10 випускників з Тернопільщини отримали цього року 200 балів під зовнішнього незалежного оцінювання. Наступного тижня іще будуть оголошені результати ЗНО з географії та хімії.