Неділя , 19.09.2021

Новий терорист: у Києві чоловік погрожує підірвати бомбу в бізнес-центрі (ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ)

3 серпня о 12.00, до поліції зателефонувала представниця АТ «Універсал Банк» (Шевченківський район, приміщення бізнес-центру «Леонардо») та повідомила, що у відділення зайшов невідомий чоловік віком до 35 років, який сказав, що у нього в рюкзаку знаходиться бомба і попросив викликати поліцію.

Про це повідомив заступник голови МВС Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook. Зазначається, що працівники банківської установи покинули приміщення, а керівник відділення залишилася за власним бажанням. Введено в дію спеціальну поліцейську операцію «Грім». Представники поліції почали перемовини з терористом, пише Уніан.

Чоловік, який погрожує підірвати бомбу в приміщенні банківського відділення в Києві, вимагає виходу в прямий ефір декількох телеканалів. Про це повідомив журналіст Богдан Амінов на своїй сторінці в Facebook. “Інсайд з поліції: чоловік вимагає виходу в прямий ефір. Правоохоронці думають, чи можливо це і яким чином це організувати. Попередньо запитують телеканали про таку можливість”, – написав він.

За його інформацією, поліція розшукує представників телеканалів “112 Україна”, ZIK та “НАШ”. Ймовірно, їх можуть допустити в небезпечну зону, передбачає журналіст. Сьогодні, 3 серпня о 12:00, в поліцію зателефонувала представниця АТ “Універсал Банк” (Шевченківський район, приміщення бізнес-центру “Леонардо”) і повідомила, що в відділення зайшов невідомий чоловік віком до 35 років, сказав, що у нього в рюкзаку знаходиться бомба і попросив викликати поліцію. Зараз доступ в бізнес-центр обмежений, на місці працюють силовики.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*