Четвер , 23.03.2023

20 хвилин без болю: лазерне лікування шийки матки

Методи лікування однієї з самих поширених і неприємних жіночих проблем до застосування лазера були вельми варварськими: страшним словом «припікання» лякали санітарки в лікарнях.

У відділеннях гінекології клініки «Оксфорд-Медікал» https://oxford-med.com.ua/services/ginecology/ ви пройдете комплексне обстеження, отримаєте кваліфіковані рекомендації. Виключно при наявності показань вас запишуть на безболісну процедуру лазерної вапоризації ерозії.

Захворювань багато – методика одна

Під загальною назвою «ерозія шийки матки» ховається ряд специфічних захворювань, пов’язаних з деструктивними змінами слизової оболонки. Ектопія, рубцева деформація, ендометріоз, лейкоплакія, поліпи, неоплазії і гіпертрофії лікуються за допомогою лазера за кілька хвилин. Апарат успішно видаляє кісти і кондиломи.

Підготовка до лазерної вапоризації

Точність процедури багато в чому залежить від точності діагностики. Пацієнти проходять огляд гінеколога з відеокольпоскопією, яка дозволяє при 25-ти кратному збільшенні оцінити стан слизової, визначити локалізацію проблемних зон і ступінь ураження. Необхідно виключити ризик вагітності і онкологічних захворювань, провести лікування запальних процесів.

Планування процедури проводиться заздалегідь – необхідно провести вапоризацію в першій фазі менструального циклу.

Як відбувається вапоризація?

Спеціальної підготовки не потрібно. До початку процедури проводиться місцева анестезія. Лазерний промінь розпізнає уражені і здорові клітини. Енергія хвилі пошарово випаровує уражені клітини, не зачіпаючи здорові тканини. Весь процес проходить під контролем хірурга-гінеколога. Процедура займає до 20 хвилин.

Життя після процедури

Перевага методу – висока точність приладу і збереження здорових тканин. Важливий аспект – лазерна вапоризації не заважає планам на поповнення в родині, вагітність буде протікати абсолютно нормально.

З наступного дня можна працювати, протипоказані лише важкі фізичні навантаження і інтенсивні тренування. Показаний статевої спокій протягом 2-3 тижнів – в період відновлення тканин. В цей час заборонено відвідування сауни, прийом ванн і заняття в басейні. Приймати душ можна.

Через місяць в клініці проводиться огляд пацієнтки для оцінки ефективності лікування.

One comment

  1. Віктор

    Супер

Leave a Reply

Your email address will not be published.