Четвер , 03.12.2020

Хабарниця з Тернопільщини отримала 5 років тюрми

За отримання хабаря у розмірі 10 000 гривень сільський голова відсидить 5 років у в’язниці.

Про це сьогодні, 19 серпня, повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області.

“Прокуратурою Тернопільської області забезпечено процесуальне керівництво та підтримання публічного обвинувачення за ч. 3 ст. 368 КК України  щодо сільського голови однієї із сільських рад Борщівського району, яка отримала 10 000 грн неправомірної вигоди”. – йдеться у повідомленні.

Прокурором доведено у суді що обвинувачена, перебуваючи на посаді сільського голови, вимагала та у вересні 2017 року одержала від підприємця  10 000 грн за прийняття позитивного рішення сесією сільської ради, а також за виготовлення та видачу самого рішення.

У документі йшлося про надання дозволу на встановлення кіоску для продажу їжі швидкого приготування. Неправомірну вигоду в сумі        10 000 грн було зачислено на вказаний обвинуваченою рахунок у ПАТ КБ «Приватбанк», відкритий на її ім’я, зазначають у прокуратурі.

Вироком Борщівського районного суду особу визнано винною у вчиненні інкримінованого злочину  та призначено їй покарання у виді 5 років позбавлення волі з 1 роком позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням функції органів місцевого самоврядування, з конфіскацією майна.

Читайте також:
Судитимуть поліцейського, який отримав 300 доларів хабара

One comment

  1. тернополянин

    але значно більші хабарники отримали покарання у вигляді штрафів. а тут аж 5 років?..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*