Субота , 16.01.2021

На Тернопільщині поштарка приймала платежі за газ та світло і два місяці гроші клала собі у кишеню

Начальниця поштового відділення привласнила понад 78000 гривень.

Зі службовою перевіркою в одне із сіл Монастириського району приїхали представники комунальних служб.

Жителів населеного пункту звинуватили у тому, що вони масово не оплачують за газ та світло. Люди почали заперечувати і надали квитанції, які виявилися недійсні і ніде не обліковані.

Даний факт зареєстрували у поліції. У ході розслідування стало відомо, що впродовж квітня-травня начальник одного із поштових відділень району привласнювала чужі кошти. Жінка приймала платежі від населення за газ та світло, видаючи їм квитанції форми Ф-47. Прибутки в касовому звіті вона не відображала, інформують у прес-службі Головного управління Національної поліції у Тернопільській області.

В результаті таких неправомірних дій працівник пошти заробила більше 78000 гривень та кримінальне провадження за фактом привласнення, розтрати або заволодіння чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем – стаття 191 частина 2 ККУ.

Чому і для чого жінка так вчинила, з’ясовують правоохоронці. Проте після того, як все стало відомо, підозрювана повернула частину коштів – тридцять тисяч гривень. Триває слідство.

Читайте також:
Зарплата в Україні: лише 6% працюючих отримують щомісяця понад 25000 гривень

One comment

  1. Руки обрубати більше не буде класти собі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*