Вівторок , 19.03.2024

Шахтар переміг Вольфсбург і гратиме у чвертьфіналі Ліги Європи (ВІДЕО)

У середу, 5 серпня, після карантинної перерви відновилися матчі Ліги Європи.

Донецький Шахтар у Києві на НСК Олімпійському у матчі відповіді 1/8 фіналу приймав німецький Вольфсбург і переміг 3:0.

На 89-ій хвилині Жуніор Мораєс відкрив рахунок – 1:0. Німецька команда кинулася відіграватися, тим паче, що суддя додав аж 6 хвилин до основного часу.

Але гірники швидко приборкали запал суперника. На 91-ій хвилині Соломон подвоїв результат – 2:0, а на 93-ій хвилині Жуніор Мораєс оформив дубль, встановивши остаточний рахунок зустрічі – 3:0.

Нагадаємо, у першому матчі, який відбувася ще у березні, донецький Шахтар переміг Вольсфбург у гостях з рахунком 2:1.

У наступному раунді гірники зіграють із переможцем пари Франкфурт – Базель, повторний поєдинок між якими відбудеться у четвер, 6 серпня. У першому матчі швейцарський Базель в гостях переміг німецьку команду з рахунком 3:0.

Як відомо, через епідемію коронавірусу єврокубкові турніри були призупинені. Матчі Ліги Європи та Ліги Чемпіонів будуть дограні тепер у серпні.