П’ятниця , 29.03.2024

Шахтар впевнено переміг Базель і вийшов до півфіналу Ліги Європи (ВІДЕО)

У півфіналі гірники зустрінуться з італійським Інтером.

У вівторок, 11 серпня, у німецькому Гельзенкірхені відбувся матч ¼ фіналу Ліги Європи Шахтар – Базель.

Гірники вдало розпочали поєдинок – уже на 2-ій хвилині зустрічі заробили право пробивати кутовий і відкрили рахунок. Відзначився Мораєс, замкнувши головою подачу Марлоса.

Швидкий гол надихнув українську команду. Надалі Шахтар впевнено контролював хід зустрічі і на 22-ій хвилині закріпив успіх – другий гол забив Тайсон.

2:0 – з таким рахунком команди пішли на перерву.

У другій половині зустрічі гірники дозволили супернику більше атакувати. Тож довелося трішки похвилюватися, адже швейцарці кілька разів були близькими до того, щоб забити гол.

Втім, у середині другого тайму Шахтар знову взяв гру під свій контроль. На 75-ій хвилині Тайсон пішов на загострення у штрафному майданчику суперника і заробив пенальті. Алан Патрік чітко пробив з 11-метрової позначки – 3:0 і усі питання щодо переможця було вже фактично знято.

Але на цьому ще не все. На 88-ій хвилині гірники провели успішну контратаку, яку замкнув Додо – 4:0.

У доданий арбітром час швейцарці все ж таки зуміли відквитати один м’яч – на 92-ій хвилині у складі Базеля відзначився Кампо.

4:1 – переконлива перемога Шахтаря і вихід наступний раунд Ліги Європи.

У півфіналі гірники зіграють з міланським “Інтером”. Матч відбудеться 17 серпня у Німеччині.