Середа , 04.08.2021

У Польщі двох українців спіймали на порушенні карантину – до квартири лазили по шнурку

Поліцейський затримав двох громадян України, які не дотримувались правил карантину.

Один з них вирішив відвідати колег, котрі проходили самоізоляцію в готельному номері, інший — мешканець відповідної кімнати, спробував «провітритися» поза закладом.

Перший інцидент стався в Кракові у суботу (15 серпня цього року) після 15:00 год., коли поліцейський у вільний час від служби вирішив доставити харчові продукти офіцерам, які перебувають у карантині. Цей карантин вони всі проходять в одному з готелів у Кракові — щоб не наражати своїх близьких на небезпеку, повідомляє inpoland.net.pl з посиланням на Малопольську поліцію.

Коли офіцер підійшов до будівлі, то помітив, як молодий чоловік виліз за допомогою мотузки через вікно першого поверху, а потім стрибнув і почав утікати. У свою чергу, у сусідньому вікні стояли колеги поліцейського, які кричали, щоб той кинувся ловити втікача.

Хлопець біг дуже швидко, та поліцейському на допомогу прийшов випадковий перехожий, котрий позичив йому свій велосипед. Таким чином, молодика вдалось зловити.

Як виявилося, втікачем був 23-річний українець, який мешкає у Кракові. У нього не було призначеного карантину, але він вирішив відвідати своїх колег, які перебували в готелі під обов’язковим наглядом, пов’язаним із перетином кордону. Коли він зрозумів, що охоронці викликали поліцію, він вирішив втікати.

Чергова спроба втечі відбулася того ж дня після 22:00 год. вечора. Поліцейські, котрі перебували на самоізоляції, зателефонували до поліції, бо другий чоловік таким самим способом намагався вилізти через вікно. Цього разу номер залишив його 28-річний орендар, який був під карантином.

Українець сказав, що хотів піти на прогулянку, бо йому набридло перебувати на одному місці. 28-річний чоловік повернувся до номера в готелі, хотів він цього чи ні, але цього разу не на перший, а на четвертий поверх.

Наразі поліцейські IV відділення поліції у Кракові проводять розслідування стосовно обох чоловіків. Про справу також було повідомлено Санепід, який може накладати адміністративні стягнення на осіб, які порушують правила карантину. Нагадуємо, що люди, які перебувають у карантині, не можуть залишити своє житло і не мають права контактуватися з іншими людьми.

Читайте також:
У Польщі на фермі 19 українських заробітчан захворіли на коронавірус

One comment

  1. наші всюди вміють себе показати

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*