Вівторок , 19.03.2024

Збірна України у стартовому поєдинку Ліги Націй перемогла Швейцарію (ВІДЕО)

Національна збірна України з футболу у четвер, 3 вересня, вдало стартувала у новому сезоні Ліги Націй.

Підопічні Андрія Шевченка у Львові приймали збірну Швейцарії і перемогли з рахунком 2:1.

Наша команда вдало розпочала поєдинок і уже на початку першого тайму повела в рахунку – гол на 14-ій хвилині забив Андрій Ярмоленко.

Тимчик під час контратаки пройшов по фланзі і пробив по воротах суперника. Голкіпер швейцарців відбив удар, але м’яч знову потрапив до Тимчика. Той віддав пас на Ярмоленка. Андрій стояв спиною до воріт і “п’яткою” відправив м’яч позаду себе – 1:0.

Гості зуміли відігратися ще у першому таймі. На 41-ій хвилині Сеферович красивим дальнім ударом вразив ворота Андрія П’ятова – 1:1.

А у другому таймі на 78-ій хвилині Олександр Зінченко приблизно з лінії штрафного майданчика забив іще красивіший гол. 2:1 – перемога нашої збірної.

Свій наступний поєдинок збірна України проведе 6 вересня в гостях проти збірної Іспанії.

Нагадаємо, за підсумками першого сезону Ліги Націй наша команда підвищилися у класі і тепер виступає у когорті найсильніших збірних Європи. Суперниками українців по групі А4 у цьому сезоні є збірні Швейцарії, Іспанії та Німеччини.