Вівторок , 19.03.2024

Ліга Чемпіонів: донецький “Шахтар” в гостях переміг мадридський “Реал”

Донецький “Шахтар” у першому турі Ліги Чемпіонів на виїзді здолав мадридський “Реал” з рахунком 3:2.

Поєдинок пройшов у середу 21 жовтня на стадіоні Альфредо ді Стефано у Мадриді.

У першому таймі “Шахтар” приємно здивував – український клуб, який приїхав до Мадрида без шести-семи гравців основи, повністю переграв королівський клуб.

На 29-ій хвилині Тете забив перший гол у ворота мадридців, на 33-ій хвилині іспанець Варан зрізав м’яч у власні ворота і на 42-ій хвилині після чудової комбінації відзначився Соломон.

3:0 на користь “Шахтаря” – такий підсумок першого тайму.

Після перерви “Реал” оговтався, кинувся відіграватися і був дуже близьким до того, щоб врятувати гру.

На 54-ій хвилині Лука Модрич влучним ударом з 22-ох метрів забив гол – 3:1.

А на 59-ій хвилині Вінісіус скористався помилкою Марлоса, відібрав у нього м’яч перед штрафним майданчиком та, вийшов один на один, забив другий гол у ворота “Шахтаря” – 3:2.

На 92-ій хвилині побував і третій м’яч у воротах “Шахтаря”, але суддя не зарахував його через фол мадридців в атаці.

3:2 – сенсаційна перемога “Шахтаря” над “Реалом” у стартовому поєдинку групового турніру Ліги Чемпіонів.