Четвер , 11.08.2022

Сучасну студію робототехніки відкрили у Підволочиську за сприяння «Контінентал Фармерз Груп»

Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості, що в Підволочиську, відтепер конструюватимуть свої винаходи в новій, сучасній студії робототехніки.

До їх послуг навчальний кабінет на 12 місць, нові комп’ютери, витратні матеріали і комплектуючі, сучасні паяльні верстати, а ще виробнича майстерня, облаштована лазерним станком. З його допомогою виготовлятимуть різноманітні деталі до винаходів і розвиваючі ігри.

Урочисте відкриття студії відбулося минулого тижня. За словами директорки Підволочиського Центру дитячої та юнацької творчості Нелі Яреми, шість груп вже розпочали навчання за напрямками «Основи робототехніки на платформі Arduino», «Основи програмування на мові Python для старших дітей» та «Користувачі ПК для молоді». Запис у групи триває й надалі.

Проект став чотирнадцятим в Україні. Реалізували його за умови спільного фінансування Підволочиської селищної ради, програми “DOBRE” (саме вона придбала комплектуючі матеріали й необхідне устаткування), благодійного фонду «Світ дітей» (Україна —Канада). За його сприяння купили навчальне обладнання, в тому числі вісім ноутбуків, і, спільно з селищною радою відремонтували та облаштували навчальний кабінет. Навчання працівникам студії проводила «Інжинірингова школа Brobots».

Не залишилася осторонь також компанія «Контінентал Фармерз Груп». Аграрії виділили понад 100 тис. грн. Більшу частину з цих коштів спрямували на ремонт виробничого приміщення, де розміщений верстат для лазерної різки, а за решту суми придбали меблі до навчального кабінету.

Як розповів заступник керівника кластеру «Тернопіль» зі зв’язків з громадськістю Компанії «Контінентал» Іван Триснюк, Центр дитячої та юнацької творчості підтримують не вперше. Близько двох років тому виділяли кошти на металопластикові вікна. А цього року виявилось, що допомога потрібна на створення Студії робототехніки.

«Ще минулого року, побувавши тут, я помітив, як багато дітей навчається в Центрі дитячої та юнацької творчості. Значить, їм тут цікаво, отже ми мусили допомогти з найнеобхіднішим. За комп’ютерними технологіями майбутнє, хочеться щоб наші діти не поступалися знаннями своїм ровесникам з інших країн», – наголосив Іван Триснюк.

Він також додав, що напередодні відкриття студії робототехніки «Контінентал» провів толоку в рамках свого щорічного соціального проекту «Корпоративне волонтерство». Працівники Компанії та Центру прибрали прилеглу територію, пофарбували огорожу, гойдалки, лавочки, висадили туї. На облагородження подвір’я Центру дитячої та юнацької творчості аграрії виділили ще 25 тис. грн.

Надія ШТОКАЛО

Leave a Reply

Your email address will not be published.