Вівторок , 29.11.2022

За партію ЄС «голосували» й ті, хто зараз на заробітках в Європі: у двох селах на Тернопільщині – неприродньо рекордно висока явка виборців

У двох сусідніх селах на Бучаччині Жнибороди і Дуліби явка виборців становила 77 % і 82 % при тому, що у всіх інших населених пунктах вказана цифра навіть не наблизилася до 50%.

Вочевидь, такі дані пов’язані із тим, що до обох сіл із найбільшою явкою виборців має відношення кандидат «Європейської солідарності», однокурсник Степана Барни – Мар’ян Василечко. У одному із населених пунктів він очолює сільську раду, в іншому – проживає.

І хоч ці населені пункти не зазнали відчутних позитивних змін за часів головування Василечка, та політсила, представником якої він є, на місцевих виборах отримала аж 95% підтримки. Цікавим є те, що за період своє каденції впливовий голова від тодішньої провладної партії не спромігся зробити в селі дороги, будинок культури, освітлення.

На виборчу дільницю «прийшли» підтримати «Європейську солідарність» майже всі жителі села, навіть ті, які перебували за межами області та країни.

One comment

  1. Вони потерпають від діяльності цементного заводу, до складу якого зараз входить 7 підприємств. Від його роботи утворюється величезна кількість пилу, який заважає мешканцям дихати та становить загрозу їх здоров’ю. Нещодавно, ініціативна група жителів мікрорайону створила петицію про зупинення роботи цементного заводу та перенесення його якнайдалі від житлових будинків. ??Мінімальна відстань таких виробничих потужностей повинна складати не менш ніж 500 метрів. Зараз ця відстань становить близько 200 метрів. Одне з активно працюючих підприємств цієї промислової групи для продовження своєї діяльності у 2019 році отримало висновок з оцінки впливу на довкілля, який було надано Управлінням екології та природних ресурсів КМДА. От тільки необхідні для проведення процедури отримання висновку громадські слухання не проводились і підприємством були надані неправдиві свідчення про відстань від житлових будинків. Влада як завжди, більше турбується про бізнес, ніж про простих громадян, які змушені щодня зачиняти усі вікна та дихати пилом.

Leave a Reply

Your email address will not be published.