П’ятниця , 17.09.2021

8 районів Тернопільщини наступного тижня перебуватимуть у “червоній зоні” карантину

Також у червоній зоні залишаються міста обласного значення – Бережани, Кременець та Чортків.

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій оновила в Україні зони небезпеки через показники захворюваності на коронавірус.

Про це сьогодні, 6 листопада, у своєму Telegram-каналі повідомив міністр кабінету міністрів Олег Немчінов.

“Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. З 00 годин 00 хвилин 09 листопада (понеділок) почне діяти нове епідемічне зонування. Місто Київ залишається у помаранчевій зоні”, – йдеться у повідомленні.

Нове епідемічне зонування затверджено на 14 днів, але зазвичай щотижня у четвер або п’ятницю воно оновлюється.

Отож, до червоної зони карантину окрім ряду районів та міст обласного значення потрапили також 12 обласних центрів: Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Чернівці, Чернігів, Хмельницький, Харків, Суми, Рівне, Полтава, Миколаїв, Івано-Франківськ.

Із адміністративних одиниць Тернопільщини до червоної зони карантину віднесено: міста Бережани, Кременець та Чортків, Гусятинський, Заліщицький, Монастириський, Підволочиський, Підгаєцький, Теребовлянський, Тернопільський та Шумський райони.

Тернопіль та решту адмінодиниць нашої області потрапили до помаранчевої зони карантину.

У порівнянні з цим тижнем, на Тернопільщині з понеділка відбудуться тільки дві зміни у карантинному зонуванні – Козівський район перемістився із червоної зони у помаранчеву, а натоміть Теребовлянський район внесено до червоної зони.

Читайте також:
Минулої доби на Тернопільщині виявлено 218 нових випадків коронавірусу, 4 людей померли

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*