Вівторок , 06.12.2022

Марилівський спиртзавод продали з аукціону за 120 мільйонів гривень

Сьогодні, 12 листопада, відбувся аукціон з продажу Марилівського місця провадження діяльності та зберігання спирту.

Марилівський спиртзавод

За об’єкт приватизації на торгах змагалися дві компанії, а стартова ціна зросла у 2,2 разів – з 54,7 млн грн до 120 млн грн, інформує  видання Тернополіс з посиланням на прес-службу Фонду Державного майна України.

Відтак, Марилівський спиртзавод, який розташований у селі Нагірянка Чортківського району Тернопільської області, було продано за 120 мільйонів гривень.

Після підписання протоколу про результати аукціону, укладання договору купівлі-продажу та проведення повного розрахунку процес приватизації Марилівського МПД вважатиметься офіційно завершеним, зазначають у ФДМУ.

Нагадаємо, окрім Марилівського спиртзаводу Фонд Держмайна України виставив на торги іще три спиртові підприємства Тернопільщини – Хоростківський, Козлівський та Залозецький.

Аукціон з продажу Козлівського спиртзаводу відбудеться завтра, 13 листопада.  Хоростківський спиртзавод з першої спроби не вдалося продати, його виставили на повторні торги, які відбудуться 30 листопада. А аукціон з приватизації Залозецького спиртзаводу запланований на 2 грудня.

Читайте також:
У Тернополі поблизу аеропорту підприємці перекрили дорогу (ВІДЕО)

Leave a Reply

Your email address will not be published.