П’ятниця , 26.04.2024

Тернопільська “Нива” перемогла житомирське “Полісся” (ВІДЕО)

Тернопільська “Нива” сьогодні, 10 листопада, в 12-му турі першої ліги провела гостьовий поєдинок проти житомирського “Полісся”.

Матч відбувся у Києві на стадіоні ім. Баннікова, оскільки Житомир перебуває у червоній зоні карантину.

Тернополяни доволі активно розпочали поєдинок, але лише на 38-ій хвилині зуміли відкрити рахунок. Після затяжної атаки дальнім ударом із-за меж штрафного майданчика відзначився Олег Хруставка – 1:0.

Після перерви “Нива” продовжувала домінувати на полі і фактично увесь другий тайм провела в атаках на половині поля суперника.

Забити іще один гол, хоч і не вдалося, але зате команда впевнено довела матч до перемоги – 1:0.

Після 12-ти турів у “Ниви” 14 очок і десяте місце у турнірній таблиці.

Свій наступний поєдинок тернопільська команда проведе 15 листопада вдома проти ФК “Миколаїв”.

Тернопільська “Нива” в гостях обіграла лідера першої ліги (ВІДЕО)