Субота , 23.01.2021

У жовтні тернополяни придбали 95 нових автомобілів – рейтинг моделей

Впродовж жовтня у Тернополі та області придбали 95 нових автомобілів на загальну суму 3,3 млн доларів США.

Серед брендів найчастіше реєстрували автомобілі Toyota. Минулого місяця у Тернополі придбали 25 таких автомобілів. Також популярними були Kia і Volkswagen. Частка цих трьох брендів склала 47% від загальної кількості продажів у регіоні, – йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішою моделлю був позашляховик Toyota Land Cruiser Prado. Крім нього минулого місяця часто реєстрували Kia Sportage і Volkswagen Touareg.

Минулого місяця у Тернополі та області зареєстрували 85 кросоверів, що складає 89% від загального обсягу авторинку регіону. Частка машин з дизельними силовими агрегатами склала 41%. Щодо цінових сегментів, то 36% – автомобілі вартістю понад 35 тис. доларів США без врахування вартості додаткового обладнання.

Загалом в Україні впродовж жовтня в Україні зареєстрували 8,4 тис. нових автомобілів. Загальна сума витрат на покупку цих авто склала 260 млн доларів США. Серед найдорожчих авто, які купували українці минулого місяця – один Rolls-Royce Cullinan, Aston Martin DBX, по одному Bentley FlyingSpur та Continental GT. Також минулого місяця зареєстрували один BMW 8-Series Coupe, чотири Mercedes-Benz AMG-GT 4-Door, сімнадцять Mercedes-Benz G-Class.

Нагадаємо, впродовж січня-вересня поточного року в Тернополі та області придбали 730 нових автомобілів на загальну суму 19 млн доларів США.

Читайте також:
Зимові шини: як тернополянам підібрати «взуття» для авто

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*