Неділя , 24.01.2021

Історія успіху Оксани Юрчак з Борщева: від прасувальниці до кваліфікованої швачки

Деякий час Оксана Юрчак працювала прасувальником у місцевої приватної підприємиці Тетяни Боднар, яка займається пошиттям верхнього жіночого одягу.

«Бажання оволодіти професією швачки в мене було вже давно, але життєві обставини складалися не на мою користь», – розповідає Оксана.

Втративши роботу, жінка звернулася до Борщівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості за допомогою у пошуку прийнятного місця праці, де дізналася про можливість пройти професійне навчання за спрямуванням служби зайнятості та отримати документ державного зразка.

Оксана не мала професійної освіти, отож скористалася нагодою та погодилась на навчання за професією швачка за індивідуальною формою у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Теоретичну частину вона пройшла в онлайн-режимі, а практичну – у швейному цеху, безпосередньо на робочому місці під керівництвом інструктора виробничого навчання Люби Волощук.

«Омріяну та улюблену справу людина завжди опановує швидко, якісно, з натхненням. Так сталося і з Оксаною», – каже інструктор.

Відтак, успішно склавши кваліфікаційні іспити, борщівчанка повернулася у цех з пошиття верхнього жіночого одягу, але вже у якості професіонала.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*