П’ятниця , 27.01.2023

На Тернопільщині судитимуть члена виборчої комісії, яка проголосувала замість іншої особи

Перед судом постане членкиня виборчої комісії, що отримала під час виборів чужий бюлетень та проголосувала за ним.

Про це сьогодні, 17 грудня, повідомили у прес-службі Тернопільської обласної прокуратури.

“Теребовлянською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч.3 ст. 158-1 КК України стосовно членкині виборчої комісії, яка під час проведення місцевих виборів отримала  чужий виборчий бюлетеня і незаконно проголосувала замість іншої особи”. – йдеться у повідомленні.

Встановлено, що 25 жовтня 2020 року під час проведення місцевих виборів, одна з представниць виборчої комісії при відвідуванні осіб (виборців) з метою голосування за місцем їх проживання у с.Ласківці Теребовлянського району, незаконно отримала бюлетень для голосування у виборах Теребовлянського міського голови.

Жінка взяла бюлетень і проголосувала замість жительки цього села, яка на час проведення виборів,  перебувала у закладі закритого типу КУТОР “Буданівська обласна психоневрологічна лікарня”.
Розслідування завершено.

За клопотанням прокурора до підозрюваної судом застосовано запобіжний захід.

Санкція ч.3 ст. 158-1 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років.

One comment

  1. Влодко

    Невже один фаальшивий голос так важить багато, що за нього на такі жертви варто йти.

Leave a Reply

Your email address will not be published.