П’ятниця , 26.04.2024

Різдвяна гонка 2020: Дмитро Підручний програв змагання, але виграв у боротьбі стрільців

Вже понад десятиліття традиційно останнім змаганням року з біатлону є Різдвяна гонка. Щороку для участі відбирають найсильніших спортсменів з країн-лідерів.

Цього разу Україну представляли Віта Семеренко та титулований тернополянин Дмитро Підручний.

Перед початком змагань чемпіон світу та Європи показав, «хто в домі господар», вигравши боротьбу стрільців. Біатлоніст зумів без додаткових патронів закрити 20 мішеней, перемігши як чоловіків, так і жінок. До слова, зробив це Дмитро найшвидше.

Успіх усміхався українцям і на початку мас-старту. Своєрідну естафетну паличку Дмитро кілька разів передавав Віті Семеренко першим, проте… Кілька хиб відкинули нашу команду на п’яту сходинку.

Друга половина змагань й зовсім не задалася. Дмитро та Віта не лише не скоротили відставання, але й збільшили його (попри те, що в гонці переслідування усі виходи «врізали» до 40 секунд з наявних +1:17.1 хв). Як результат, збірна України посіла лише дев’яту сходинку – +2:39.6 хв.

До слова, п’ятий етап Кубка світу з біатлону стартує вже 8-го січня.

Зауважу, днями Дмитра Підручного визнали одним з найкращих спортсменів року. У рейтингу тернополянин посів п’яту сходинку.