Четвер , 01.12.2022

Тернопіль найвідкритіше місто України. Перше місце у рейтингу електронної демократії

Тернопільська міська рада найефективніше запроваджує інструменти електронної демократії та прямого народовладдя

Тернопіль – №1 серед міст з найрозвинутішими інструментами е-демократії за підсумками Третього Індексу е-демократії. Форум організували Міністерство цифрової трансформації України спільно з експертами Громадської спілки «Центр розвитку інновацій».

За результатами проведеного дослідження, Тернопіль посів перше місце з показником 75,3%. Друге місце посідає Київ (73,4%), третє місце – Хмельницький (72,5%).

Тернопіль – приклад для інших міст

Як повідомляє організатор «Центр розвитку інновацій», Тернопіль найефективніше в Україні запроваджує інструменти електронної демократії та прямого народовладдя, є справжнім лідером за відкритістю влади.

«Ми вболіваємо за Тернопіль і тішимось успіхами міста. Окремо хочемо відзначити міського голову Сергія Надала, який є ініціатором розвитку електронної демократії у місті. Важко не згадати і той факт, що у Рейтингу прозорості 100 найбільших міст України Тернопіль – №3 у списку і є одним із міст-лідерів також. Ваше місто дійсно приклад для інших українських міст», – йдеться у повідомленні Центру.

Як проводилося дослідження

В основу дослідження було закладено дев’ять індикаторів, за якими проводилася оцінка. Відповідно до результатів Тернопіль отримав наступні показники:

Стратегічні/програмні документи – 94% ;

НПА базових інструментів еДем – 79%;

Результативність інструментів еДем – 86%;

Прогрес у розвитку е –демократії + 28,6%

Активність користувачів еДем – місто входить у шестірку із 31 міста, де найбільше залучалося мешканців до інструментів е – демократії.

Нагадаємо

Нещодавно діяльність міського голови Тернополя визнали найбільш чесною та прозорою в Україні

Авторитетне українське видання OBOZREVATEL опублікувала рейтинг-дослідження “Міські голови з найвищими ризиками корупції”, до якого потрапили кілька десятків найбільших міст країни.

За результатами дослідження, роботу мерів Вінниці Сергія Моргунова та Тернополя Сергія Надала експерти визнали найбільш прозорою та чесною.

Leave a Reply

Your email address will not be published.