Неділя , 21.07.2024

Тернопільську районну раду очолив “свободівець” Віктор Козорог

У четвер, 10 грудня, відбулася перша сесія новообраної Тернопільської районної ради.

Під час пленарного засідання депутати вирішили кадрові питання – обрали керівництво ради.

На посаду голови Тернопільської районної ради було висунуто тільки одного кандидата – представника партії ВО “Свобода” Віктора Козорога.

Партія “Європейська Солідарність” хоч і має найбільш чисельну фракцію у райраді, але свого кандидата не висувала.

Під час таємного голосування кандидатуру Віктора Козорога підтримали 39 депутатів із 54.

Отож, Віктор Козорог – голова Тернопільської райради. До обрання на цю посаду він працював на посаді заступника директора Тернопільського обласного центру комплексної реабілітації.

На посаду заступника голови Тернопільської районної ради було обрано представницю партії “За майбутнє” Уляну Хом’як. Її кандидатуру підтримали 31 депутат.

За результатами виборів до Тернопільської районної ради пройшли 7 політичних партій.

“Європейська Солідарність” отримала 13 депутатських мандатів, ВО “Свобода” – 12, “За майбутнє” – 9, ВО “Батьківщина”, “Слуга народу”, “Голос” і “Радикальна партія Олега Ляшка” отримали по 5 мандатів.

Нагадаємо, за новим адмінподілом до складу Тернопільського району тепер входять колишні Тернопільський, Теребовлянський, Бережанський, Козівський, Підгаєцький, Зборівський та Підволочиський райони, а також частина Збаразького.

Нагадаємо, вчора також відбулася перша сесія Кременецької районної ради, на якій головою райради було обрано представницю партії “Слуга народу” Світлану Кебалюк.

Читайте також:
Народний депутат ініціює процес завершення довгобуду в Тернополі