Середа , 22.05.2024

Тернопільський ресторатор Петро Заставний переїхав у Київ та захворів на коронавірус

Тернопільський ресторатор Петро Заставний захворів на коронавірус. Чоловік є відомою особистістю в Тернополі та Україні.

Він одружений з блогеркою та бізнесменкою Аліною Френдій. Разом пара виховує сина Яна. Вся сім’я переїхала у Київ з рідного міста та розвиваються там, інформує “Глянець”,

Публічна діяльність пари змушує їх часто відвідувати різноманітні заходи та спілкуватись з багатьма людьми. І так після однієї з зустрічі Петро заразився коронавірусом. Він розповідає, що ввечері у нього почало першити в горлі і вже зранку від поїхав окремо відбувати самоізоляцію.

У нього не було інших симптомів, однак для своєї безпеки та безпеки близьких він здав тести на коронавірус. І вони всі виявились позитивними. Після результатів хвороба почала проявляти себе – висока температура, ломота в тілі, головний біль. Після обстеження легень виявилось, що це початкова стадія запалення.

Зараз Петро відбуває свій 11-тий день самоізоляції. Він відчуває всі запахи і смаки, проте у нього проявилась апатія та депресія.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от PETRO Zastavnyy (@petro_zstvn)