Середа , 22.05.2024

Стало відомо, скільки тернополянам доведеться платити за грудневе опалення

Вартість централізованого опалення у Тернополі за грудень 2020 року становить 39,40 грн за квадратний метр опалювальної площі.

У прес-службі міської ради інформують про те, що платіжка за централізоване опалення для тернополян зменшиться.

“КП «Тернопільтеплокомуненерго» на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 16.12 2019 №1166 зі змінами провело перерахунок нарахування плати за надані послуги з  централізованого опалення для споживачів за грудень 2020 року”. – йдеться у повідомленні.

Однак радості від цього не так багато.

Спочатку тариф був встановлений у розмірі 40,64 грн. за квадратний метр опалювальної площі. Після перерахунку – 39,40 грн. за кв. м. Таким чином, здешевлення відбулося на 1,24 грн.

У перерахунку на квадратні метри вийдуть такі цифри:

  • За централізоване опалення в однокімнатній квартирі площею 30 кв. м. за грудень доведеться заплатити 1182 грн.
  • Власникам двокімнатних квартир площею 50 кв. м. централізоване грудневе опалення обійдеться у 1970 грн.
  • За централізоване опалення у трикімнатній квартирі площею 70 кв. м. за грудень доведеться заплатити 2758 грн.

І це все при тому, що грудень 2020 року був надзвичайно теплим.

Ці всі суми актуальні для тих, хто не має субсидії. За умови отримання субсидій платіжки за опалення будуть менші в залежності від розміру допомоги, яка розраховується індивідуально у кожному випадку.

Нагадаємо, тариф на централізоване опалення ось уже впродовж кількох років залежить не тільки від вартості газу для комунального підприємства, що є постачальником тепла, але й від температурного режиму впродовж місяця. Тобто, за умови теплішої погоди плата за опалення менша, а у випадку холоднішої – більша.

Січневий тариф за централізоване опалення буде розрахований на початку наступного місяця на основі нових тарифів на газ та середньомісячної температури повітря.

Джерело: Тернополіс