Четвер , 25.04.2024

Аталанта – Наполі – 3:1. Відео голів та огляд матчу

Півфінальний матч-відповідь кубку Італії завершився впевненою перемогою Аталанти, і її виходом до вирішального поєдинку.

Нагадаємо, що перша гра в Неаполі завершилася «сухою» нічиєю. Однак у матчі в Бергамо господарі зі старту пішли в масований наступ і вже на 16-ій хвилині повели 2:0. Головний герой цих хвилин — Сапата — спочатку він сам на 10-ій хвилині точно пробив метрів з 25-ти, а за 6 хвилин в один дотик скинув м’яча на Пессіну, і той забив другий гол.

У подальшому гра відбувалася під контролем Аталанти, однак на 53-ій хвилині Лосано відіграв один гол. Неаполітанці спробували влаштувати штурм воріт господарів, але на 78-ій хвилині пропустили втретє — Пессіна зробив дубль, перекинувши голкіпера гостей.

Отож, Аталанта перемогла 3:1, і у вирішальному матчі, який відбудеться 19 травня, зустрінеться з Ювентусом.

Дебют українського голкіпера у мадридському “Реалі”