Понеділок , 29.04.2024

Ліверпуль – Челсі – 0:1. Відео голу та огляд матчу Прем’єр-ліги

У матчі двадцять дев’ятого туру чемпіонату Англії Ліверпуль поступився Челсі 0:1.

Це вже п’ята домашня поразка «Лівера», і такий негативний результат торішнього чемпіона — вперше в історії Англії…

Хоча старт поєдинку не віщував неприємностей Ліверпулю. Господарі відразу захопили ініціативу і створили кілька гострих моментів.

Однак згодом гра вирівнялася і, видавалося, що перший тайм завершиться нульовою нічиєю. Та на 42-ій хвилині гравець Челсі Маунт обіграв захисника на лівому куті штрафного майданчика і з правою точно пробив у кут воріт – 0:1.

У другому таймі футболісти Челсі успішно «сушили» гру, але при цьому навіть створили кілька гострих моментів. Отож, перемога гостей стала логічним підсумком матчу.

Після цього успіху Челсі піднявся на 4 місце турнірної таблиці, Ліверпуль залишився на сьомому.