Субота , 27.04.2024

Рома – Шахтар – 3:0. Огляд матчу Ліги Європи і відео голів

Донецький Шахтар практично позбувся усіх шансів на вихід до наступного раунду плей-офф вже в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи в Римі.

Місцева Рома перемогла з великим рахунком 3:0, перетворивши матч-відповідь на формальність.

Хоча ще за 15 хвилин до завершення поєдинку на табло зберігався цілком прийнятний рахунок для гостей 1:0. Це на 23-ій хвилині Пеллегріні втік від захисту гірників і переграв Трубіна.

Шахтар кілька разів мав шанси зрівняти рахунок, виводячи на удар Мораєса, однак форварду бракувало везіння.

Та мінімальної перемоги Ромі було замало, і на 73-ій хвилині вона забила другий гол – Ель-Шаараві розібрався з Вітао і перекинув Трубіна. А ще за 4 хвилини Манчіні виграв верхову боротьбу в штрафному Шахтаря і забив третій гол, практично вирішивши долю двоматчевого протистояння.

За тиждень у Києві відбудеться матч-відповідь, але місія Шахтаря, зважаючи на рівень гри в Римі, практично нездійснена.