Вівторок , 11.05.2021

Ставки на dota2betz – заробляємо на улюбленій грі!

Безліч людей, які почали грати в Доту ще за часів популярної карти для Варкрафт і перейшли згодом у Доту-2, отримують від неї величезне задоволення.

Однак чи варто цим обмежуватися? Є можливість дуже добре монетизувати власне захоплення, якщо ви розбираєтеся у грі. Необов’язково (хоча й реально) самому ставати кіберспортсменом. Є доступніша альтернатива для тих, хто вміє правильно оцінювати дії інших, – ставки на dota2betz!

Чому варто вибрати Dota2Betz?

Звичайно, сайтів, що пропонують робити ставки онлайн на таку відому й добре кіберспортивну дисципліну, як Дота-2, наразі багато. Проте саме Dota2Betz:

  • із першого погляду тішить око приємним дизайном;
  • пропонує чи не найбільші можливості, зокрема варіативність ставок, про що докладніше розповідатиметься нижче;
  • дає можливість перераховувати й виводити гроші практично всіма популярними способами – банківські картки, електронні платіжні системи тощо;
  • керується бездоганно чесною адміністрацією, що вкрай важливо, адже це гарантує стабільність і факт виплат коштів.

Варіанти ставок

По-перше, на Доту, як і на будь-який спорт чи кіберспорт, є ставки “лінія” і “лайв”. Гравцеві з добрим розумінням ситуації вони подекуди можуть забезпечити практично гарантований прибуток. Наприклад, ви бачите, що одна з команд піком своїх героїв розраховувала на ранню перемогу, але їй не вдалося реалізувати ігровий план. Коефіцієнт найімовірніше буде вже невисоким, але все-таки є шанс зірвати непоганий куш.

Якщо ж говорити про те, на що можна ставити у принципі, то:

  • на перемогу команди в матчі;
  • на перемогу команди в турнірі;
  • на кількість зіграних ігор;
  • на кількість убитих героїв (вбивства ворожих героїв – необхідна частина гри в Dota-2, і тут теж є сенс дивитися на пік: якщо, наприклад, в однієї команди відразу Zeus і Bloodseeker, швидше за все крові буде багато);
  • на кількість ігрових хвилин, що минули.

Тут, як у будь-яких ставках і в будь-якій справі, у першу чергу важливе розуміння того, чим займаєшся. Це і є безумовною гарантією як мінімум непоганого стабільного прибутку. А у випадку з Дотою і сайтом Дота-2-Бетз це можливість поєднати приємне з корисним, тобто стати безперечно успішною людиною. Хіба можна від неї відмовлятися?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*