Середа , 28.02.2024

У Польщі раптово впав на вулиці і помер молодий українець. Його сильно побили

37-річний громадянин України помер незадовго після того, як його побили.

Інцидент трапився в місті Новий Томишль (Великопольське воєводство), пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на pnt.info.pl.

Посеред дня громадянин України, ідучи тротуаром, раптово впав і втратив свідомість. На місце викликали “швидку”, однак лікарі вже не могли нічим допомогти чоловікові. Вони лише констатували смерть.

Подальше слідство встановило, що незадовго перед цим українця сильно побили. У нього виник конфлікт з двома чоловіками, в компанії яких він перебував, і один з них наніс кілька серйозних ударів, в тому числі ногами. Як показав розтин тіла, саме це й стало причиною смерті українця.

Винуватця вже затримали й посадили під арешт на 3 місяці, поки триватиме подальше слідство. Якщо буде доведено, що він навмисне завдавав тяжких травм, то чоловікові загрожує від 5 до 25 років позбавлення волі. Якщо суд вирішить, що підозрюваний ненавмисне спричинив смерть українця, то це обернеться покаранням максимум до 3-х років в’язниці.

Іншого чоловіка, який був свідком побиття українця, звинуватили в ненаданні допомоги постраждалому та неповідомленні про скоєний злочин у поліцію. Йому загрожує максимум до 3-х років ув’язнення.

Читайте також:
У Чехії на заробітках загинули двоє молодих українців