Понеділок , 29.04.2024

Юлія Джима виборола «срібло» на етапі Кубка світу з біатлону

Українська біатлоністка Юля Джима виборола «срібло» у спринті на етапі кубка світу.

Гонка відбулася у суботу, 6 березня. Українську команду представило п’ять спортсменок: дві тернополянки – Настя Меркушина та Олена Підгрушна, Юля Джима, Дарина Блашко та Валентина Семеренко.

Найкращою на фініші стала Юля Джима. Завдяки вдалій стрільбі та швидкому ходу біатлоністка посіла другу сходинку. Інші українки посіли такі позиції: Д. Блашко – 16-а (1 коло штрафу), Н. Меркушина – 22-а (1 хиба), О. Підгрушна – 34-а (3 штрафи), В. Семеренко – 40-а (2 кола). Першість у дисципліні здобула норвежка Тіріль Екхоф, третьою стала представниця Італії Ліза Вітоцці.

Зауважу, сьогодні, 7 березня, відбудеться гонка переслідування. Юля Джима стартуватиме другою з відставанням від Тіріль Екхоф на 9,3 сек.