П’ятниця , 14.05.2021

Купуй пальне вигідно: всі переваги додатку Toplyvo UA!

У часи тотальних подорожчань так хочеться знайти стабільний спосіб економії. Особливо пригнічує вартість пального: що не день, то нові цифри на стелі АЗС.

Стримати ціну та допомогти водіям економити — покликання мобільного застосунку Toplyvo UA. Купуєш бензин зі знижкою сьогодні, а заправляєшся протягом 3 місяців. Давай розберемося, що це за додаток, чим корисний і кому підходить.

Головна мета сервісу — спростити процес придбання пального за допомогою QR коду і надати найкращу цінову пропозицію на ринку. Більше не потрібно шукати промокоди на сумнівних сайтах, збирати бали та бонуси! З нами маєш постійну вигідну ціну без будь-яких умов. Детальну інформацію читай тут: https://toplyvo.app/ua/

Додаток корисний усім українським водіям, які бажають купувати пальне вигідно та швидко. До того ж заправлятися через мобільний застосунок — це так сучасно!

В чому наша сила?

  1. Постійна знижка до -3.50 грн. Не потрібно покупати пальне оптом, аби отримати бажану ціну, знижка діє на будь-яку кількість літрів.
  1. Фіксована ціна. Будь застрахований від постійного зростання цін, аби купити пальне онлайн сьогодні, а заправлятися потім за старою ціною, навіть за умовою подорожчання. Важливо: талон необхідно використати до закінчення його строку дії.
  1. Швидке придбання талонів. 3 кліка та QR-код сертифікату у твоєму смартфоні — більше ніяких паперових талонів та карт на знижку.
  1. Благодійність. Кожного місяця перераховуємо кошти у благодійний фонд “Таблеточки”. Ти можеш зробити свій вклад: обирай 10, 50 або 100% економії на допомогу онкоодужуючим дітям.
  1. Придбання електронних віньєток. Зручна фіча для автомобільних подорожей у 8 країн Європи: Молдова, Естонія, Латвія, Болгарія, Угорщина, Литва, Румунія, Словаччина. Важливо: електронні віньєтки доступні у додатку навіть офлайн!
  1. Онлайн оформлення автоцивілки ОСЦПВ від страхової компанії Євроінс. Пропонуємо найкращу ціну на українському ринку та зручну покупку у кілька кроків.

Як отримати знижку?

Завантажуй застосунок на смартфон для своєї платформи: IOS або Андроїд. Реєструйся за номером мобільного та переглянь коротку інструкцію з користування. Додаток готовий до роботи! Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс допоможе здійснити першу покупку. Якщо виникнуть труднощі, то звертайся до нашої клієнтської підтримки за номером 050-980-08-00 або у чат месенджерів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*