Вівторок , 11.05.2021

На Тернопільщині уже понад 100 людей отримали щеплення вакциною Pfizer

19 квітня щеплення вакциною Pfizer отримали 60 підопічних Петриківського геріатричного пансіонату та ще 72 особи у Почаївському психоневрологічному будинку-інтернату.

Усі вакциновані почувають себе добре. Про це сьогодні, 20 квітня, інформують у прес-службі Тернопільської ОДА,

«Уже щепили 60 мешканців обласного геріатричного пансіонату, що в Петрикові. У будинку проживають 150 людей віком від 30 до 99 років. Тих, які не отримали щеплення сьогодні, вакцинують завтра», – розповів директор пансіонату Степан Глушок.

Також на вакцинацію цим препаратом погодились 46 з 93 працівників пансіонату.

«Вакцинацію проводять дві мобільні бригади центру первинної медико-санітарної допомоги», – зазначила медичний директор з надання первинної медичної допомоги Надія Боднар.

Pfizer використовуватимуть лише за прямим призначенням – вихованців будинків-інтернатів, геріатричних центрів та їх працівників, а також працівників ДСНС та ДПСУ.

Вакцина зберігається у замороженому вигляді при температурі від –60 до –80 градусів. Перед використанням її розморожують до +2 до +8 градусів. Так у нерозведеній формі вона може зберігатися до 120 годин.

Нагадаємо, напередодні Тернопільська область отримала першу партію вакцини Pfizer від COVID-19. У наш регіон доставлено 1170 доз цієї вакцини.

Читайте також:
Коронавірус в Україні та на Тернопільщині сьогодні: статистика за 20 квітня

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*