П’ятниця , 18.06.2021

Митрополит Епіфаній у Тернополі освятив дзвони кафедрального собору ПЦУ (ФОТО)

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 20 травня прибув до Тернополя, де звершив чин освячення дзвонів кафедрального собору святих рівноапостольних Костянтина та Єлени.

дзвони

Про це сьогодні, 21 травня, інформує прес-служба Тернопільської єпархії ПЦУ.

За богослужінням також молилися архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, капелани, запрошене духовенство, віряни, представники місцевої влади та меценати.

Предстоятель помісної Української Православної Церкви після освячення дзвонів звернувся до присутніх із архіпастирським словом.

“Кожного разу, прибуваючи до Тернополя, ми бачимо, як храм святих Костянтина та Єлени будується і зростає. Вірю, що й наступні роки ми також будемо радіти з того, що ці дзвони, які сьогодні освятили, будуть підняті. Відтак вони надихатимуть і відганятимуть всяке зло від нашого життя”, – зокрема сказав Предстоятель.

Блаженнійший Митрополит Епіфаній висловив вдячність архієпископу Тернопільському і Кременецькому Нестору, а також усім тим добродіям, які долучаються до розбудови храму, який є осердям Тернопільської єпархії.

“І якщо кожна єпархія буде розбудовуватися, то й наша помісна Українська Православна Церква також зміцнюватиметься, утверджуватиметься й буде надійною духовною основою нашої держави”, – зазначив Предстоятель.

Епіфаній у Тернополі

Епіфаній і Нестор

митрополит Епіфаній

освячення дзвонів

Епіфаній під час візиту у Тернопіль

дзвони у Тернополі

дзвони кафедрального собору

кафедральний собор ПЦУ у Тернополі

Читайте також:
Епіфаній у Тернополі: повна програма візиту

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*