Четвер , 25.04.2024

Україна перемогла Швецію та вийшла до чвертьфіналу Євро-2020

Наступний матч наша збірна зіграє 3 липня у Римі проти англійців.

Україна - Швеція, Євро-2020Збірна України з футболу у вівторок, 29 червня, перемогла збірну Швеції в матчі 1/8 фіналу Євро-2020. Рахунок зустрічі 2:1 (основний час завершився в нічию 1:1).

Шведи активніше розпочали перший тайм, проте забили першими саме українці.

На 27-ій хвилині зустрічі Зінченко відзначився після подачі Ярмоленка. Збірна Швеції зуміла відігратися іще до перерви – на 43 хвилині Форсберг потужним дальнім ударом влучно пробив у ворота Бущана.

У другому таймі обидві команди створили по кілька моментів, але до забитих м’ячів справа не дійшла. Приблизно рівна боротьба двох команд і цілком логічний підсумок основного часу 1:1.

А далі був овертайм з дуже повільним темпом гри і кількома зупинками для надання допомоги травмованим і втомленим футболістам.

На 98-ій хвилині зустрічі Даніельсон заїхав прямою ногою в коліно Бесєдіну, який на початку першого екстра-тайму замінив Яремчука. Довелося міняти і травмованого Бесєдіна.

Арбітр спочатку показав Даніельсону жовту картку, але після перегляду VAR – таки червону. Шведи опинилися в меншості.

Вони і до того уже підсіли, збавивши темп гри. А після вилучення ініціатива повністю перейшла до українців.

Дотиснути шведів українській збірній вдалося вже в компенсований час другого овертайму.

На 121-ій хвилині зустрічі після подачі Зінченка Артем Довбик головою відправив м’яч у сітку воріт суперника.

2:1, і Україна вперше в історії виходить до чвертьфіналу чемпіонату Європи.

Наступний матч наша команда зіграє 3 липня в Римі проти збірної Англії.

Англійці вчора обіграли Німеччину з рахунком 2:0.