Середа , 27.10.2021

На сході від кулі снайпера загинув військовий з Тернопільщини

Старший солдат Володимир Яськів із селища Великі Бірки загинув від пострілу снайпера.

Володимир Яськів

Під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Золоте загинув старший солдат 24 ОМБр імені короля Данила Володимир Яськів. Про це повідомили 10 липня, у прес-службі 24 ОМБр імені короля Данила.

У п’ятницю, 9 липня, Володимир перебував на чергуванні та вів спостереження, коли окупанти почали обстріл з крупнокаліберних кулеметів, гранатометів, протитанкових керованих ракет та мінометів 82-го калібру.

У відповідь військовослужбовцями ЗСУ була дана відповідь з дозволених засобів озброєння для придушення вогневих точок противника. Під час зміни позиції снайпер поранив старшого солдата. На превеликий жаль, поранення виявився несумісним з життям.

«Побратими та командування підрозділу, де Володимир Богданович проходив службу вже півтора роки, згадують його як порядного, сміливого, працьовитого та кваліфікованого військовослужбовця, який завжди проявляв розумну ініціативу та був надійною підтримкою для своїх командирів», – йдеться у повідомлені прес-служби 24 ОМБр імені короля Данила.

Володимир Богданович Яськів народився 29 липня 1977 року і був родом з селища Великі Бірки, що поблизу Тернополя. Невдовзі мав відзначати своє 44-річчя.

Читайте також:
У Тернополі під завалами землі опинилися двоє робітників – один із них загинув (ФОТО)

Leave a Reply

Your email address will not be published.