Вівторок , 19.03.2024

Тернопільська “Нива” розпочала сезон із домашньої перемоги

Тернопільська “Нива” у неділю, 25 липня, у стартовому матчі сезону 2021-2022 Першої ліги вдома перемогла житомирське “Полісся” з рахунком 1:0.

нива тернопіль

“Полісся” попередній сезон завершило на 11-му місці – це на дві сходинки вище від тернополян. Але у міжсезоння житомирська команда суттєво підкріпилася.

Так, на посаду головного тренера призначено відомого екс-гравця київського “Динамо” Юрія Калитвинцева, а на посаду тренера – іще одного знаменитого динамівця Геннадія Литовченка.

Окрім, того склад команди підсилили кількома потужними футболістами.

Тому у протистоянні “Нива” – “Полісся” тернополян не вважали фаворитом навіть при тому, що вони були господарями поля.

Втім, підопічні Ігоря Климовського у першому матчі сезону все ж таки спромоглися здобути три очки.

Тернополяни зуміли забити гол на останніх секундах першого тайму.

Ігор Гатала пройшов у штрафний майданчик суперника, п’яткою скинув м’яч на Ігоря Семенину і той влучно пробив по воротах.

У другому таймі команди уже грали по рахунку. Гості багато атакували, але слід зауважити, що шансів зрівняти рахунок у “Полісся” було таки небагато.

На 66-ій хвилині після подачі з кутового житомиряни мали забити гол, але в останній момент промахнулися по воротах.

А вже в доданий арбітром час виручив команду воротар тернополян Максим Механів.

У підсумку рахунок так і залишився 1:0 – а це перемога і оптимістичний початок сезону для тернопільської “Ниви”.

Свій наступний матч тернополяни проведуть 1 серпня в гостях проти криворізького “Кривбасу”.