П’ятниця , 27.01.2023

У Нацгвардії вакциновано першою дозою більше 63% особового складу

Станом на 1 липня у Національній гвардії України 63% особового складу зробили перше щеплення проти COVID-19, а завершили вакцинацію (отримали дві дози) 24%.

вакцина, ковід

Вакцинація залишається одним із дієвих засобів протидії поширенню захворюваності на COVID19. Цей процес триває як у містах, де розташовані військові частини НГУ, так і у районі проведення ООС.

«Ми робимо все можливе, аби всі, хто виявив бажання, мали змогу провести щеплення. Більше 60% наших військовослужбовців отримали перше щеплення. Загалом прослідковується чітка тенденція до зменшення кількості захворювання серед особового складу.

Наразі випадків ускладнень чи погіршення стану здоров’я після проведення щеплень немає. Враховуючи значний обсяг службово-бойових завдань, питання збереження здоров’я особового складу, а також вироблення колективного імунітету досить принципове”, – розповів генерал-полковник Микола Балан.

Нагадаємо: Вакцинація від COVID19 є добровільною і в Національній гвардії України почалась у березні 2021 року. Здійснюють її переважно у закладах охорони здоров’я МВС. Також організовано мобільні медичні бригади від цих закладів, які проводять щеплення у виїзному режимі в спеціально обладнаних пунктах.

Читайте також:
Мер Тернополя вимагає повністю закрити кордон з Росією

Leave a Reply

Your email address will not be published.