Неділя , 23.01.2022

На Тернопільщині посадовець ДСНС попався на хабарі у розмірі 2400 доларів

2 400 доларів США за допомогу у працевлаштуванні – при отриманні неправомірної вигоди на Тернопільщині викрито інспектора відділу служби надзвичайних ситуацій.

хабар у Тернополі

Про це 28 серпня повідомили у прес-службі Тернопільської обласної прокуратури.

“Під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури  викрито головного інспектора відділу запобігання надзвичайним ситуаціям районного управління ГУ ДСНС України в Тернопільській області під час одержання ним неправомірної вигоди в сумі 2 400 доларів США ( ч.3 ст. 368 КК України)”. – йдеться у повідомленні.

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець спільно з іншими службовими особами ГУ ДСНС України в Тернопільській області  вимагали у місцевого жителя  неправомірну вигоду в сумі 2 400 доларів США за працевлаштування в підрозділах УДСНС в Тернопільській області та подальше переведення на роботу до Тернопільського районного управління ГУ ДСНС України в Тернопільській області.

Службовця затримано під час одержання грошей. Вирішується питання щодо повідомлення йому підозри  та обрання міри запобіжного заходу, а також встановлюються інші особи причетні до цього злочину.
Заходи з викриття правопорушника проводились за оперативного супроводу працівників УСР в Тернопільській області ДСР НП України.

Розслідування ведеться  слідчими третього слідчого відділу (з дислокацією у м. Тернополі) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові.

хабар Тернопільщина

Читайте також:
У Тернополі викладач автошколи попався на хабарі у розмірі 8400 гривень

Leave a Reply

Your email address will not be published.