Четвер , 25.07.2024

Робота на Тернопільщині: 60 вакансій для водіїв із зарплатою до 16000 гривень

На 19 серпня 2021 року роботодавці області подали у службу зайнятості Тернопільщини 62 вакансії водіїв.

водій

Із них 52 вакансії – водії автотранспортних засобів (автомобілі марки ГАЗ 4301, ГАЗ 3307, ВАЗ-21099, БелАЗ, ДАФ, МАН, MAN TGA, ТАТРА, Mersedes Benz 580, MAGNUM, КАМАЗ 4310 з причепом, лісовозний автомобіль, самоскид; автобуси MAN, МАЗ) та 10 вакансій для водіїв тролейбуса. Своїм працівникам вони готові платити до 16 000 гривень. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.

За спрямуванням служби зайнятості можна здобути професію водія автотранспортних засобів категорії «С», «С1» в Борщівському агротехнічному коледжі, Гусятинському та Зборівському фахових коледжах ТНТУ ім. І.Пулюя, Заліщицькому вищому професійному училищі, Заліщицькому фаховому коледжі ім. Є.Храпливого НУБіП України, Лановецькій філії Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою, Чортківському вищому професійному училищі; водія тролейбуса – в КП «Тернопільелектротранс»; водія автотранспортних засобів категорії «Д» – в КП «Автошкола «Міськавтотранс».

Навчання проводиться за груповою формою від 1,5 до 5 місяців. Після його завершення слухачі отримують свідоцтво про присвоєння робітничої професії і посвідчення на право водіння.

До слова, фінансування витрат на навчання, проживання, медичний огляд та проїзд безробітних здійснюється за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо Вас зацікавили вакансії, за більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості.

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Тернопільського обласного центру зайнятості (телефон 23-49-77)

Читайте також:
Робота на Тернопільщині: кому влітку обіцяють 25000 гривень зарплати