Середа , 26.06.2024

Тарифи на проїзд за «Файною карткою» – одні з найдешевших в Україні

Тернопіль перше українське місто, де був запроваджений електронний квиток у формі «Файної карти».

файна карта, тернопіль

Це дозволило не лише оптимізувати роботу громадського транспорту, а й зберегти пільги на проїзд і, навіть, запровадити додаткові. Тому Тернопіль заслужено називають містом з найбільш соціальним громадським транспортом.

Збережено пільги на проїзд

При наявності пільгової «Картки тернополянина» («Файна карта») усі категорії пільгового населення у тролейбусах та маршрутках перевозяться безкоштовно та у необмеженій кількості. Тобто всі пенсіонери, ветерани а інваліди, які мають права на безкоштовний проїзд, їздять безкоштовно. Мерія компенсує перевізникам вартість проїзду цих категорій. Використання «Карти тернополянина» також дає можливість мерії чітко бачити, скільки саме пільговиків скористувалося транспортом і не переплачувати.

Учасники бойових дій та добровольці також їздять безкоштовно та без обмежень  при наявності посвідчення «Учасника бойових дій» та посвідчення добровольця відповідно.

Зазначимо, що в інших містах України пільговики або вже платять за проїзд у повному обсязі або будуть зобов’язані це робити після чергового підвищення цін.

Запроваджено додаткові пільги

Правом безкоштовного проїзду можуть скористатися ті учні та студенти, які мають виготовлену Учнівську/Студентську «Файну карту». Це право було збережено й під час літніх канікул.

Також учні та студенти при наявності «Карти тернополянина» можуть скористатися безоплатним проїздом і на приміських маршрутах в межах Тернопільської громади:  «Тернопіль – Курівці», «Тернопіль – Вертелка», «Тернопіль – Мелашівці –Іванківці –  Плесківці», «Тернопіль – Глядки».

Нагадаємо

Завдяки «Файній карті» у Тернополі також збережені одні з найнижчих в України, соціальні тарифи на проїзд у громадському транспорті для звичайних категорій населення.

Вартість проїзду у тролейбусах становить 5 гривень для мешканців, які скористаються персоніфікованою «Файною карткою», 6 гривень при сплаті неперсоніфікованим електронним проїзним квитком або безконтактною банківською карткою.

У маршрутках Тернополя проїзд коштуватиме 6 гривень з «Файною картою», – 7 гривень при сплаті неперсоніфікованим електронним проїзним квитком або безконтактною банківською карткою.

Читайте також:
У Тернополі діють нижчі тарифи на проїзд, порівняно з іншими містами України