Середа , 29.11.2023

1 жовтня стартує осінній призов громадян на військову службу

Сьогодні, 14 вересня, відбувся інструкторсько-методичний збір. Учасники підбили підсумки роботи призовних комісій під час весняного призову громадян 2021-го року на строкову військову службу та організацію виконання підготовчих заходів перед початком осіннього призову 2021 року.

Перший заступник голови ОДА Ігор Дем’янчук зазначив, що, відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок військову службу “, в період з 01 жовтня по 31 грудня 2021 року на території області відбуватиметься черговий призов громадян України на строкову військову службу.

«Слід зазначити, що призовна компанія 2021 року відбувається в умовах проведеної реформи адміністративно-територіального устрою України. проведеного реформування військових комісаріатів зі зміною їх назв та організаційно-штатних структур», – зазначив Ігор Дем’янчук.

Для проведення призову громадян на строкову військову службу в усіх районах області та в місті Тернополі були створені районні (міські) призовні комісії відповідно до ст. 16 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, інформує пресслужба ТОДА.

Під час весняного призову громадян у 2021 році, слід зазначити, що всі територіальні центри комплектування та соціальної підтримки області виконали план відправок.

Читайте також:
Тернопільські правоохоронці вирушили на ротацію на Донбас