Неділя , 19.09.2021

На Теребовлянщині у полі під час збирання овочів виявили 28 неоформлених працівників

Управління Держпраці проінспектувалo суб’єкта підприємництва, який здійснює господарську діяльність у сфері сільського господарства на території Теребовлянської територіальної громади.
новини Тернопільщини, поле капусти

Заходом контролю виявлено та зафіксовано засобами фото- та відеозйомки 28 працівників, які збирали капусту на полі площею майже 1 га.

Також під час перевірки з’ясовано, що місцеві жителі працюють у зазначеного роботодавця упродовж сезону та збирають на полі різні овочі, а саме: огірки, помідори, цибулю, моркву, буряк. Їхня заробітна плата залежить від норми зібраних за день овочів.

За використання нелегальної праці до підприємця вживаються заходи відповідно до наданих повноважень. Окрім того, розпорядчим документом його зобов’язано узаконити трудові відносини з усіма працівниками, інформують у прес-службі Управління Держпраці у Тернопільській області.

Нагадаємо, що з 1 липня в рамках Національного плану спільних дій щодо зниження рівня не задекларованої праці у 2021 році триває Всеукраїнська інспекційна кампанія з легалізації праці. У разі допуску працівника до роботи без належного оформлення з ним трудових відносин роботодавцю загрожує адміністративна, фінансова та кримінальна відповідальність.

Читайте також:
У Тернополі у точках продажу шаурми виявили 6 неоформлених працівників

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*