Субота , 23.10.2021

У Тернополі зник відомий журналіст Ярослав Буяк

Від тернопільськиого журналіста і учасника АТО Ярослава Буяка вже з кінці липня немає звісток. Про це написав його колега журналіст Володимир Андріїшин.

“Увага! Безслідно пропав у Тернополі наш колега, відомий журналіст, ветеран АТО Ярослав Буяк. Останній раз зв’язок з ним був ще 26 липня. З тих пір його ніхто не бачив, на зв’язок з рідними він теж весь цей час не виходив, телефон вимкнено. Документи залишено у його тернопільській квартирі. Ярослава оголошено у всеукраїнський розшук, однак поки що жодних результатів немає, серед невпізнаних трупів та пацієнтів лікарень його не виявлено.

Велике прохання зголоситися тих, хто має хоч якусь інформацію про Ярослава, хто, можливо, десь бачив його чи розмовляв з ним по телефону після 26 липня. Прошу телефонувати 097-344-46-07, або писати мені в приват”, — йдеться у дописі.
Ярослав Буяк народився 3 квітня 1964 року в Тернополі. Закінчив художню школу та філологічний факультет Тернопільського педінституту. Започаткував і редагував у 1995—2000 рр. журнал «Освітянин» та дитячу газету «П’ятниця». Один із засновників та співредактор «Тернопільської газети» (1995—1996 рр.) Друкувався у «Киевском телеграфе». У 2008 році — головний редактор ділового тижневика «Ваші гроші». Від 2009 — головний редактор книжкового видавництва «Новий колір». З 2015 року по 2017 рік служив в Збройних Силах України за контрактом.

Leave a Reply

Your email address will not be published.