П’ятниця , 17.09.2021

За 2000 доларів хабаря екс-голова Козівського районного суду отримав 6 років позбавлення волі

Колегія суддів Вищого антикорупційного суду оголосила вирок колишньому голові Козівського районного суду Тернопільської області та адвокату, викритим в одержанні 2000 доларів неправомірної вигоди.

Михайло Кренцель, суддя, хабар

Про це у четвер, 2 вересня, повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Як повідомляється, суддя одержав хабар за ухвалення рішення на користь третьої особи про відмову в задоволенні подання кримінально-виконавчої інспекції про скасування її звільнення від покарання з випробуванням.

“Суд погодився з доводами прокурора САП і визнав зазначених осіб винуватими у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України. За вироком суду колишньому судді призначено покарання у вигляді шести років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади протягом трьох років із конфіскацією майна”, – йдеться в повідомленні.

У ньому наголошується, що його спільницю засудили до п’яти років позбавлення волі з забороною займатися адвокатською діяльністю терміном на два роки з конфіскацією половини належного їй майна.

“Вирок Вищого антикорупційного суду може бути оскаржено протягом 30 днів з моменту його проголошення”, – уточнюють у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Слід зауважити, що голова Козівського районного суду Михайло К. попався на хабарі іще у квітні 2016 року. Втім, вирок суду призначено тільки тепер.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*