П’ятниця , 21.06.2024

«Малеча зраділа такому рішенню»: в Тернополі двох дітей 3-ох і 4-ох років забрали від п’яних батьків

Учора, 26-го жовтня, інспектори відділу зв’язків із громадськістю у складі мобільної бригади, здійснили черговий рейд у сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Відвідавши одну з таких сімей, що на вулиці Київській, вони побачили неналежні умови в яких проживають два хлопчики трьох та чотирьох років. Брудний одяг та голодні діти, а поряд — батько та мати з ознаками алкогольного сп’яніння, які доказували інспекторам, що діти живуть в належних умовах та в достатку, інформує Патрульна поліція Тернопільської області.
З огляду на з’ясовані обставини, поліцейські не могли далі залишити дітей за адресою проживання. Вони, разом із працівниками соціальних служб, оформили всі необхідні документи для негайного вилучення хлопчиків із сім’ї. Малеча зраділа такому рішенню, швидко зібрали речі та разом із патрульними поїхала до Тернопільського центру соціальної реабілітації дітей. Надалі цією сім’єю займатимуться соціальні працівники.
Шановні громадяни, якщо вам відомі випадки неналежного виховання дітей або про факти домашнього насильства, не залишайтесь осторонь — телефонуйте на спецлінію 102.