Середа , 08.12.2021

Вакцинуватися проти COVID-19 у Тернополі тепер можна і на залізничному вокзалі

У Тернополі на залізничному вокзалі запрацював тимчасовий пункт вакцинації проти COVID-19. Імунізують людей вакцинами AstraZeneca, CoronaVac від Sinovac, Comirnaty від Pfizer.

Графік роботи з 10.00 до 16.00 години. Працює одна мобільна бригада, інформує пресслужба ТОДА.

«Враховуючи, що найбільший пасажиропотік проходить через Тернопіль, то було прийнято рішення про відкриття тимчасового пункту вакцинації на залізничному вокзалі. Перший вакцинований — житель Дніпра. У Тернополі він знаходився у відрядженні й для того, щоб купити квиток додому, йому необхідно було мати сертифікат вакцинації чи ПЛР-тест. Людина погодилася провакцинуватися у такому тимчасовому пункті вакцинації», — зазначив голова облдержадміністрації Володимир Труш.

Відкриття тимчасового пункту вакцинації дає можливість також щепитись працівникам Укрзалізниці.

«Створюємо всі умови, щоб більше людей мали можливість вакцинуватися проти COVID-19. Цей пункт не лише для мандрівників, працівників Укрзалізниці, а й для жителів міста. Ми бачили, що вихідними були великі черги до пунктів та центрів вакцинації, і для того, щоб цього уникнути, ми відкриваємо тимчасовий пункт вакцинації», – зазначає директорка департаменту охорони здоров’я ТОДА Ольга Ярмоленко.

Тимчасовий пункт вакцинації також сьогодні розгорнули на автовокзалі.

Додамо, що на сьогодні двома дозами у Тернопільській області вакциновано 15, 7 % населення. Першою дозою – 21 %. Загалом, з початку вакцинації в Тернопільській області імунізовано 361 799 осіб.

Читайте також:
Коронавірус на Тернопільщині сьогодні: статистика за 26 жовтня